Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Stylové líčení nejen na vánoční večírek v pěti minutách

Sezóna vánočních večírků a party je v plném proudu. Scházíme se nejen na firemních večírcích, ale také s přáteli a rodinou. Také líčení na Štědrý den je pro ženy důležitou součástí tohoto svátečního večera. Každá z nás chce být na takové akci krásná a tak trochu sváteční. Je tedy důležité se na takovou příležitost připravit a místo běžného denního líčení zvolit trochu tmavší a výraznější odstíny.

Protože víme, že většina z nás nemá možnost stát u zrcadla celé hodiny, ukážeme vám jak vytvořit hvězdný make-up během pár minut.

Make-up

Prvním krokem je nanesení sjednocující báze pod make-up. Po jejím mírném zaschnutí aplikujte lehký make-up, který vám pomůže zakrýt drobné nedostatky. Lehce jej zafixujte kompaktním pudrem a zvýrazněte líčka pomocí zdravíčka. V tuto chvíli máte absolutní základ hotov.

Výrazně nalíčené oči

Večírková líčení jsou různá. My jsme dnes zvolili výrazné líčení pro vaše oči. Na celé víčko naneste světlý třpytivý stín, který rozzáří vaše oči. Linii spodních i horních řas zvýrazněte tmavým stínem, který jemně rozetřete štětečkem, aby nezůstávaly ostré hrany. Vnitřní stranu víček zvýrazněte černou tužkou na oči. Řasy si zahustěte a prodlužte řasenkou i ve více vrstvách. Získáte tak plnější dojem a umocníte svůj pohled. Máte-li citlivé oči, rozhodně sáhněte po přírodních kosmetických přípravcích, které nedráždí a nezpůsobují alergické reakce.

Nahé rty

K výraznému líčení očí se hodí přirozeně vyhlížející rty. Neznamená to však, že je necháte bez péče. Pomocí konturovací tužky, v přirozeném odstínu, podtrhněte tvar vašich rtů. Ve stejném odstínu jako je vaše konturovací tužka, pak na rty naneste také rtěnku a rozetřete ji štětečkem. Konturovací tužka vám opticky vyplní a zvýrazní rty. Rtěnka jim naopak dodá hydrataci a hebkost.

Rozjasněte se

Na úplný závěr doporučujeme použít rozjasňovač, který bude odrážet světlo. Budete vypadat svěže a odpočatě. Vhodná místa pro rozjasňovač jsou pod obočí, hřbet nosu a nesmí chybět ani lícní kosti.

Dokonalý makeup na večírek s přírodní kosmetikou

Jestliže patříte k ženám, které chtějí dobře vypadat, ale také mít jistotu, že vaše kosmetika neubližuje ani přírodě, ani zvířatům, pak zvolte přírodní kosmetiku bez konzervantů a dalších škodlivých látek LIQUIDFLORA. Tato italská kosmetika je velmi oblíbená nejen u italských žen, ale žen v mnoha zemích celého světa. Navíc si můžete pořídit také kvalitní štětce a aplikátory na vaši dekorativní kosmetiku.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat