Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Tip na vánoční dárek pro ženu? Kvalitní dekorativní kosmetika

Ano pánové, začíná jít do tuhého a je nejvyšší čas začít přemýšlet o vhodných dárcích pro vaše něžné polovičky. Za nedlouho začne plesová sezóna a každá žena chce být nejen v tomto období okouzlující a krásná.

Jestliže chcete své ženě dopřát opravdovou kvalitu, pak ji pořiďte dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA.

Žena nemusí být namalovaná příliš, v posledních letech tíhne trend spíše k přirozenému vzhledu. Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA umožní vaší ženě také večerní líčení, které, jak je známo, je mnohem výraznější než líčení denní.

Jakou dekorativní kosmetiku nabízí LIQUIDFLORA?

Je-li vaše žena uvědomělá a záleží ji nejen na její kráse, ale také na přírodě, pak je dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA správnou volbou právě pro vaši ženu. Tato kosmetika není testována na zvířatech a při její výrobě nedochází ke znečišťování přírody. Neobsahuje také žádné konzervanty, proto ji mohou používat také ženy, které trpí alergií na konzervační látky.

Vytvořte své ženě celý balíček dekorativní kosmetiky

Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA nabízí možnost sestavení kompletního balíčku dekorativní kosmetiky od A do Z. Základem je korektor, který nejen zakryje nedostatky a kruhy pod očima, ale pokožku také zvláční. Bio korektror skin defense Liqidflora obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pokožce dodává pevnost a pružnost. Navíc působí preventivně proti vzniku vrásek.

Makeup je asi nejdůležitější součástí z dekorativního balíčku dekorativní kosmetiky. V našem sortimentu naleznete jak makeup pro ženy zralejšího věku, tak i pro ženy mladší. Obě varianty našeho makeupu si můžete vybrat v šesti odstínech.

Aby byl makeup dokonale zafixován, je správné pořídit také pudr. Lehký a především kompaktní minerální pudr je BIO KOMPAKTNÍ PUDR SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Váš makeup zmatní a dodá mu sametově hebký vzhled.

Další velice důležitou součástí balíčku je rozhodně tvářenka. Ta dodá celkovému makeupu zdravý vzhled. Nabízíme 4 odstíny a také 4 bronzery, které dodají pleti opálený nádech.

Oči vaší ženy dokonale zvýrazní přírodní řasenky, oční stíny a tužky na oči. Všechny tyto produkty jsou vhodné také pro ženy, které mají velice citlivé oči. Řasenka je navíc obohacena o pečující oleje a vitamíny. Vybrat si můžete z 3 intenzivních barev. Minerální oční stíny jsou k dostání v 5 klasických odstínech, které se hodí jak na denní, tak i na večerní líčení.

Poslední položkou v baličku dekorativní kosmetiky jsou rtěnky a konturovací tužky. Rtěnky v bio kvalitě obsahují přírodní oleje, které dokonale zvláční rty a dodají jim dokonalou barvu. Rtěnku je vhodné zafixovat konturovací tužkou, díky které se nebude rtěnka rozpíjet okolo rtů.

Vyberte své ženě to nejlepší

Díky naší široké nabídce dekorativní kosmetiky si vyberete kosmetiku i pro tu nejnáročnější ženu. Navštivte náš internetový obchod Tendenceesence.cz a objednejte vánoční dárek pro svou ženu.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat