Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Trendy v líčení na rok 2017

Obáváte se, že od vašeho oblíbeného líčení se trendy budou zásadně lišit? Můžete být klidná. I v roce 2017 některé trendy zůstanou i nadále velmi IN. Představíme vám tři hlavní, bez kterých si nedovedeme představit líčení. A proč tomu tak je? Všechny jsou maximálně nadčasové, a proto se jich nechceme vzdát!

Trendy, které se neomrzí

 • Krásné a výrazné obočí
 • Zapomeňte na obočí ala „Brežněv“. Obočí roku 2017 je upravené, husté a hlavně výrazné. Vaše tvář bude díky upravenému obočí dokonale orámována a oči zvýrazněné. Bohužel s narůstajícím věkem dochází k řídnutí obočí, a tak si musíme trochu pomoci.

  Správně upravené obočí dokáže každé ženě ubrat i několik let. Ideální barevný odstín je v barvě vašich očí. Použít můžete tužku na obočí, ale i stíny, které neobsahují třpytky. Jaké tedy použít barvy? Volte především matné stíny v barvě hnědošedé, hnědé nebo černé.

 • Přirozený vzhled
 • Již několik let je stále velmi populární přirozené líčení. Toto „nahé“ líčení propaguje mnoho hvězd z hudebního i filmového showbyznysu. Tento styl pochází ze země, kde ženy dbají o svou krásu a pro mnohé z nás jsou ženami s velkým Ž. Ano, je to Francie. Pro přirozené líčení je základem namalovat se tak, aby nebylo evidentní, že jste nalíčená. Zapomeňte na výrazné oční stíny, linky, rtěnku nebo tmavé nehty.

  Pro mnoho žen je velmi důležitý také původ a výroba jejich dekorativní kosmetiky. Pokud i vás zajímá složení vaší dekorativní kosmetiky, pak jistě oceníte kosmetické přípravky značky LIQUIDFLORA. Tato kosmetika neobsahuje živočišné ani ropné deriváty, je přírodní a navíc šetří přírodu díky náhradním náplním, které nabízíme u celé řady přípravků.

  V nabídce kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete vše, co pro dokonalé přirozené líčení potřebujete.

 • Výrazné rty
 • Také v roce 2017 bude opravdu in, pokud budete nosit výrazně nalíčené rty. V kurzu budou matné i lesklé rtěnky. Při výrazném líčení rtů je vhodné použít méně výrazné líčení očí. Nechceme působit levně a jako malovaný obrázek. Také celou řadu dokonalých rtěnek v různých odstínech naleznete v naší nabídce pro rty. Aby se vaše rtěnka nerozpíjela, použijte konturovací tužku na rty.

Pořiďte si kosmetiku, která vám pomůže s líčením v roce 2017

Kosmetika LIQUIDFLORA přináší svým uživatelkám přírodní kosmetické přípravky určené k líčení. Pomáhá udržovat a hydratovat vaši pokožku. V případě pravidelného používání této kosmetiky také snižujete rychlost stárnutí vaší pokožky. Pořiďte si vše, co potřebujete v našem internetovém obchodě Tendenceesence.cz.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat