Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Vaše pleť ocení kvalitní líčení na přírodní bázi

Každá žena si přeje zůstat dlouho krásná a touží po mladistvém vzhledu, který vydrží opravdu mnoho let. Abychom ale zůstaly krásné a mladistvé, musíme své pleti dodat dostatek živin, hydratace a minimalizovat proniknutí nežádoucích chemických látek do našeho těla. Mnoho žen v posledních letech sahá po přírodních kosmetických přípravcích, ke kterým bezesporu patří také dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

Tato přírodní italská kosmetika neobsahuje žádné chemické přísady, ani živočišné složky a navíc nebyla testována na zvířatech. Je vhodná také pro ženy trpící alergií na konzervační látky, jelikož ani ty neobsahuje.

Přírodní dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA udělá radost nejen vám, ale i vašim blízkým.

Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA

Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA nabízí všem ženám celou řadu přípravků od makeupu až po oční stíny a řasenky.

  • Makeupy, pudry a tvářenky
  • Žádné ženě by v kosmetické výbavě neměl chybět makeup. LIQUIDFLORA poskytuje svým zákaznicím dvě varianty makeupu a to tekutý makeup a kompaktní minerální makeup. Obě varianty jsou dostupné v 6 odstínech, které mezi sebou můžete dále kombinovat a dosáhnout tak nejlepšího odstínu přímo pro vás.

    Abyste zvýraznila rysy vaší tváře, jistě si pořiďte také tvářenku, kterou ideálně zapudrujte minerálním pudrem nebo bronzerem, který také zvýrazní vaše opálení.

  • Řasenky, oční stíny a tužky na oči
  • Ať chcete vypadat přirozeně nebo potřebujete výrazné líčení, z dekorativní kosmetiky na oči získáte dokonalý pohled. Díky přírodnímu složení si mohou řasenky, oční stíny i tužky na oči pořídit také ženy s citlivýma očima nebo alergií na konzervační látky.

  • Konturovací tužky a rtěnky
  • Výzkumy prokazují, že žena dlouhodobě používající rtěnku sní za svůj život až několik kilogramu rtěnky. Je tedy důležité z čeho a jak je rtěnka vyrobena. Rtěnky a konturovací tužky značky LIQUIDFLORA jsou zdravotně nezávadné a neobsahují živočišné ani chemické složky. Na výběr máte z 15ti krásných odstínů. Díky konturovací tužce se vaše rtěnka nebude rozmazávat.

  • Štětce a příslušenství
  • K dokonalému makeupu vám pomůže skvělá bio kosmetika. Nicméně, aby byl makeup opravdu skvělý, je důležité také používat kvalitní štětce a aplikátory. V našem internetovém obchodě naleznete širokou nabídku štětců na aplikace makeupu, očních stínů a dalších přípravků dekorativní kosmetiky.

Kde pořídit přírodní dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA?

Dekorativní kosmetiku a příslušenství naleznete v našem e-shopu tendenceesence.cz. U mnoha našich kosmetických přípravků již nemusíte kupovat nové balení, ale stačí si pořídit náhradní náplně. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat