Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Večerní líčení očí na ples nebo party

Staňte se opravdovou femme fatale plesu nebo večerní party pomocí kouřového líčení očí. Kouřové líčení očí patří k jednomu z nejoblíbenějších způsobů líčení, se kterým se můžete setkat velmi často. Bohužel někdy vidíte nevkusné provedení stínů.
Jak tedy nalíčit vaše oči, aby působili smyslně a přesto vkusně?

Jak se stát sexy královnou každého večírku a plesu?

K dokonalému kouřovému líčení budete potřebovat světlý podkladový stín a dva stíny podobného barevného odstínu, kdy je jeden světlejší a druhý tmavší. Pak už můžete začít s líčením očí.

Jestliže se chystáte líčit vaše oči kouřovým líčením, doporučujeme vám nejprve nalíčit oči a až poté nanášet make-up, protože předejdete „zašpinění“ od opadaných stínů pod očima. Aby vám oční stíny vydržely opravdu celou noc, použijte na celé víčko podkladovou bázi pod oční stíny.

Další fázi je nanášení podkladového stínu světlé tělové barvy, která ideálně koresponduje s barvou vaší pleti. Tento stín naneste také do vnitřního koutku oka a důkladně jej protáhněte až k vašemu obočí. Vaše oční víčko v tuto chvíli bude vypadat jako téměř nenalíčené.

Následujícím krokem je použití světlejšího očního stínu z obou tmavších barevných stínů. Tímto odstínem vymalujte pohyblivé víčko a oční záhyb. Jako třešničku na dortu použijte nejtmavší odstín, který naneste do vnějšího koutku oka. Abyste dosáhla dokonalého kouřového líčení, vystínujte tmavým očním stínem oční záhyb tak, aby přechody očních stínu byly rozmazány do ztracena. K tomu vám pomohou kosmetické štětce na oční stíny LIQUIDFLORA.

Jako poslední opět použijte světlý stín, který nanesete těšně pod obočí a štětcem jej spojte s tmavým stínem. Barvy budou plynule přecházet jedna v druhou.

Jaké použít stíny ke kouřovému líčení?

Jestliže chcete, aby váš make-up působil profesionálně, doporučujeme vám nešetřit na dekorativní kosmetice, ke které rozhodně patří oční stíny LIQUIDFLORA. Pomohou vám nejen zvýraznit barvu vašich očí, ale na vašem oku vydrží opravdu velmi dlouho, aniž by se vytvořil nevzhledný barevný proužek v ohybu víčka.

Kompaktní minerální oční stíny SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA jsou k dostání v 11 různých odstínech, ze kterých si vytvoříte skvělé kouřové líčení. Navíc jsou tyto oční stíny se 100% přírodním složením.

Při líčení očí samozřejmě nesmí chybět oční linka a řasenka, pomocí jimiž zvýrazníte vaše řasy a orámujete vaše oči. Vaše líčení bude perfektní, zvolíte-li na rty bezbarvý lesk nebo rtěnku tělové barvy.

Kde pořídit přírodní oční stíny a další dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA?

Oční stíny a ostatní dekorativní kosmetiku naleznete v našem eshopu tendenceesence.cz. Výhodou těchto očních stínů je, že jej nemusíte po využívání kupovat znovu i s obalem. Stačí dokoupit pouze náhradní náplň. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu přírodní italská kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat