Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Zdravá pleť díky kvalitní dekorativní kosmetice

Asi každá z nás se obává stárnutí a některé z žen mají obavu, že jejich pleť bude trpět při používání dekorativní kosmetiky. Italská bio dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA naopak pomáhá udržovat naši pleť v kondici, protože obsahuje mnoho přínosných látek jako je kyselina hyaluronová, za studena lisované oleje z mandlí, meruněk, kokosu, avokáda, oliv a heřmánku, vitamíny A, D, E a F, také výtažky z aloe vera. Díky těmto látkám je po použití naše pleť hydratovaná a vypadá svěže a mladistvě.

Při používání této kosmetiky si můžete být jistá, že do vašeho těla nebudete dostávat chemické látky, živočišné přísady ani konzervační látky, na které je mnoho žen alergických.

Jakou dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA si můžete pořídit?

 • Tvář
 • V žádném kosmetickém kufříku by neměl chybět kvalitní makeup. Na výběr máte ze dvou variant a to z tekutého makeupu BIO TEKUTÝ MAKE UP AGE DEFENSE LIQUIDFLORA, který je vhodný především pro dívky a mladší ženy, a z kompaktního minerálního makeupu Bio kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, který je vhodný pro zralejší pleť. U obou si můžete zvolit z 6 přirozených odstínů.

  Abyste zvýraznila rysy vaší tváře, použijte tvářenku Bio kompaktní tvářenka SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA, kterou si můžete zvolit z pěti různých přirozených odstínů.

  K dokonalosti makeupu tváře už stačí jen zafixovat líčení minerálním pudrem BIO KOMPAKTNÍ PUDR SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA a nebo bronzerem SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Ten podtrhne nebo vaší pleti dodá opálení.

 • Oči
 • Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA na oči pomůže její uživatelce prohloubit pohled, připravit se na večerní i denní líčení a dokonce si tuto kosmetiku může dovolit i žena s velmi citlivýma očima.

 • Ústa
 • Aby vaše rty byly krásné a zdravé potřebují výživu a hydrataci. I to dokáží rtěnky LIQUIDFLORA a to díky přírodním olejům, které obsahují. Vybrat si můžete z 15 krásných odstínů, aby tvar vašich rtů byl opravdu dokonalý, doporučujeme použít konturovací tužku, která pomůže, aby se vám rtěnka nerozpíjela.

 • Štětce a příslušenství
 • K tomu abyste měla skvělý makeup vám také pomůžou různé štětce a aplikátory, které naleznete stejně jako dekorativní kosmetiku v našem internetovém obchodě.

Kde pořídit přírodní dekorativní kosmetiku a příslušenství LIQUIDFLORA?

Dekorativní kosmetiku a příslušenství naleznete v našem e-shopu tendenceesence.cz. U mnoha našich kosmetických přípravků již nemusíte kupovat nové balení, ale stačí si pořídit náhradní náplně. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu.
Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat