Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Dokonale nalíčená za 10 minut? Přispěte si ráno o trochu déle.

Abyste si vytvořila dokonalé líčení, nemusíte nutně přetáčet váš budík a půl hodiny dříve. Postačí vám 10 minut vašeho času. Navíc nikdo nepozná, že jste se líčila tak krátce. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak vše zvládnout rychle a dokonale.

Desetiminutový look

Únava je v našem obličeji velmi znát, když si ale pořádně pospíte, vyspíte se do krásy. Také platí, čím kvalitnější pleť, tím méně času potřebujete na korekce a úpravu. Abyste vypadala svěže, stačí jen lehká vrstva make-upu, který dokonale sjednotí vaši pleť. Díky tomu budete vypadat svěže, jako kdybyste prospala dvanáct hodin.

Kdybyste ráno prostě nestíhala, sjednocení pleti je nezbytností, kterou prostě udělat musíte. Případně můžete použít BB nebo CC krém. Počítejte však s tím, že nemusí vydržet stejně dlouho jako make-up.

Pro svěží vzhled použijte jemnou tvářenku v oblasti lícních kostí a dobře ji rozetřete vhodným štětečkem.

Posledním krokem k rychlému líčení je zvýraznění vašeho obočí a řas. Nezapomínejte, že i zde platí méně je více. Nedokonalosti obočí skryje dobře zvolená tužka na oči, kterou jemně rozetřete štětečkem nebo prstem. Pakliže je vaše obočí dokonalé můžete jej pouze pročísnout kartáčkem na obočí.

Vaše řasy si také zaslouží zvýraznit, ale stačí jim pouze pár tahů řasenkou.

Máte ještě čas? Pak můžete použít bronzer, který dodá vaší pleti zdravé opálení. O jeho použití jsme psali v minulém článku.

Další možnost rychlého líčení

V podstatě zdokonalíte již provedené líčení aplikací výrazné rtěnky. Nejlepší variantou je jakýkoliv odstín červené. Jestliže si nejste jistá zrovna červenou, zvolte výrazný odstín vaší oblíbené barvy.

Výrazně nalíčené rty odvedou pozornost od naopak jemně nalíčených očí, kde jste lehce pročísla řasy řasenkou. Spojení dokonale tvarovaného a dolíčeného obočí a výrazné rtěnky je v dnešní době velmi populární.

Přírodní dekorativní kosmetika pro každou ženu

Italská přírodní dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA přináší na český kosmetický trh kvalitní dekorativní kosmetiku, která je vhodná pro ženy různých věkových kategorií, ale také ženy s různou kvalitou pleti.

V nabídce této kosmetické značky naleznete všechny potřebné produkty k dokonalému dennímu i večernímu líčení a perfektně s nimi zvládnete desetiminutové líčení.

Pořiďte si kvalitu, která se vám vyplatí

Jistě oceníte účinky přírodní dekorativní kosmetiky na vaši pleť, protože nejenže budete vypadat krásně, ale vaše pleť bude po použití kosmetiky LIQUIDFLORA vyživená a hydratovaná. Všechny produkty naleznete v našem internetovém obchodě Tendenceesence.cz.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat