PDFTisk faktury

Bio řasenka HIGH DEFINITION LASHES

Přírodní řasenka HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA - řasenka bez chemie se sytou a přírozenou barvou. Varianty: černá, hnědá, tmavě modrá.
Array
Základní cena469 Kč
Cena s DPH567 Kč
Popis

BIO ŘASENKA HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA

Přírodní řasenka HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA nabízí nádherně sytou a přitom přirozenou barvu, díky které dosáhnete svůdného a přitom přirozeného vzhledu vašich řas.

Obsahuje přírodní komplex vyživující řasy a technologii echinacea meristem hyalobiuronicTM.

Díky této unikátní řasence dosáhnete dokonalého oddělení jednotlivých řas, jejich zahuštění a prodloužení, a zároveň dokonalou ochranu a výživu.

Tato vynikající ošetřující řasenka je dostupná ve třech odstínech:

odstíny bio řasenky high definition

Sytě černá - pro větší zdůraznění tvaru vašich očí a prohloubení pohledu.

Hnědá - pro ženy se světlými řasami, které chtějí přirozený vzhled.

Tmavě modrá - hluboká modř pro zářivý a sex pohled.

Certifikáty

netestováno na zvířatech neobsahuje složky živočišného původu icea bio složení

 

Tajemství složení - Příroda a technologie


PŘÍRODNÍ KOMPLEX PRO OBNOVU ŘAS: vzácná kombinace bambuckého másla, jojobového oleje, glycerinu kombinovaného s inovativní rostlinnou substancí odvozenou z ricínového oleje. Tyto ochranné a pečující složky obnovují a revitalizují řasy, aby byly silnější, jemnější a lesklejší.

ECHINACEA MERISTEM HYALOBIURONIC TECHNOLOGY™: substance poslední generace derivovaná z rostlinného pletiva pro jeho známé působení na obnovu buněk, protizánětlivé působení a obsah antioxidantů. Tato látka, získaná z poupat Echinacey Angustifolia, je nositelem hydrolizovaných glycosaminoglykanů, a představuje nejpokročilejší technologii ve fytokosmetickém výzkumu, založeném na tzv. rostlinném pletivu (meristému). To hraje důležitou stimulující roli při syntéze keratinu.

Složení

Aktivní ingredience: Organic hydrolat Clary Sage, Organic plant Glycerin (Palm free), Organic Cold-pressed Virgin Jojoba Oil, Organic Shea Butter, Heptyl Undecylenate (castor oil), extract of Echinacea Angustifolia and Glycosaminoglycans.
Působící složky: Unsaponifiables, Fatty Acids, Essential Fatty Acids (Vitamin F), Phytosterols, Vitamins A, E, Phenylpropanoids, Hyalobiuronic acid.

bio řasenka high definition