Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak správně nanášet make-up

Make-up naneste na pleť vyčištěnou jemným odličovačem a ošetřenou kvalitním hydratačním pleťovým krémem a očním krémem na oblast pod očima. Make-up nanášejte vždy při denním světle, nejlépe u okna obráceného k severu.

Pro nanášení tekutého make-upu můžete využít buď latexové houbičky, které se snadněji dostanou k drobným vráskám kolem nosu a očí, nebo speciální štětce na make up, které používají i vizážisté. Můžete jej ale roztírat pouhými prsty.

Při nanášení make-upu se vyhněte opatrně obočí a kořínkům vlasů na čele, abyste na ně zbytečně neupozorňovali.

1. Začněte nanášet make-up pod očima

Zakryjte tmavé kruhy světlým hydratujícím korektorem.

Make up naneste velmi jemně a opatrně. Zejména dejte pozor na zvýraznění vrásek. Tuhé a pudrové make-upy se v nich mohou usazovat.

2. Pokračujte s nanášením make-upu na spodní části tváře

Rozetřete make-up také na ušní lalůčky a pod čelist do ztracena, aby barva obličeje nekontrastovala s barvou kůže na krku. Make-up roztírejte směrem dolů, abyste nezdůraznili rozšířené póry a jemné chloupky.

3. Nezapomeňte nanést makeup na čelo a tváře

Tekutý make-up naneste v malém množství na hřbet ruky, a pak jej postupně prsty roztírejte od od středu ke krajům obličeje, až splyne s pletí. Pokud i nadále prostupují skvrnky, jemně je přetřete štětečkem s malým množstvím korektoru. Make-up poté zafixujte kompaktním pudrem.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat