Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jarní trendy pro vaše rty

Zajímá vás, jaké budou jarní trendy v líčení vašich rtů? Pak vás jistě mile překvapíme, máme pro vás několik tipů, které letos na jaře poletí. Připravte si lesky, matné rtěnky i nude barvy. Inspirujeme se z přehlídek jaro/léto 2017, kde se bylo opravdu na co dívat.

Jaro 2017 přinese neodolatelné lesky na rty, neslíbatelné rtěnky a různobarevné tužky na rty. Připravte si tradiční barvy, jako je oranžová nebo sytě růžová, ale také ne zcela obvyklou tmavě vínovou, novým tématem jsou také experimenty s barvami.

Lesky v novém

Jednu chvíli to vypadalo, že mají lesky odzvoněno. Opak je ale pravdou. Lesky se vrací na výsluní a budou na jaře velmi trendy. Nové lesky jsou kombinací balzámů a lesků a jsou k dostání v různých odstínech. Proto určitě sáhněte po lesku na rty ve vaší oblíbené barvě, určitě neuděláte chybu.

Oranžová světem vládne

Oranžová vládla jaru i vloni a bude tomu tak i letos. Přehlídková mola byla plná energické oranžové. Nemusíte se jí bát ani vy, protože je k dostání v mnoha odstínech. Oranžová je prostě in, takže doporučujeme zařadit také tuto barvu do vašich oblíbených.

Nude a navíc matná

Po přečtení našeho článku vás jistě nepřekvapí celá řada žen, které budou na jaře nosit matné rtěnky. Tělové nude odstíny, které mohou jít až do hněda, budou velmi elegantní a zvýrazní přirozenou krásu vašich rtů.

Hrátky s barvami

Pakliže patříte k těm odvážnějším, rozhodně vyzkoušejte kombinaci barev. Zapomeňte jen na jednotné líčení červenou, růžovou nebo oranžovou rtěnkou. U tohoto líčení budete používat například matnou červenou na horní ret a na ten spodní zvolíte odstín do růžova. Jen si dejte pozor na tak zažité obtištění rtů, z kýženého cíle by byla jen směsice těchto dvou barev. Experimentovat tak můžete s podobnými odstíny a vytvářet nové kombinace dle vašeho vkusu.

Sledujte složení vaší kosmetiky

Ani letošek nebude výjimkou. Stále častěji se setkáváme s ženami, které chtějí, aby jejich kosmetika byla přírodní, testování neprobíhalo na zvířatech, neobsahovala parabeny, zvířecí deriváty, nebo chemické látky. Při výběru vaší dekorativní kosmetiky, a to nejen té na rty, řádně sledujte, z čeho se vyrábí.

Kvalitní přírodní kosmetikou je dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA. U této kosmetické značky naleznete jak kvalitní dekorativní kosmetiku, tak skvělé štětce pro aplikaci makeupu, očních stínů, rtěnek a mnoho dalších.

Kde pořídíte kosmetiku LIQUIDFLORA?

Vše co potřebujete k vytvoření skvělého looku naleznete v našem internetovém obchodě Tendenceesence.cz.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat