Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Lekce jarního líčení

Už vyhlížíte netrpělivě jaro a těšíte se na nové trendy v líčení a módě? Máme pro vás první lekci jarního líčení. Budete potřebovat svou oblíbenou rtěnku, bronzer, paletku s očními stíny a kvalitní štětce.

Naše jarní líčení ocení především ty z vás, které rády experimentují. Inspirovali jsme se na jarních přehlídkách a opravdu je to tak, každodenní líčení bude doprovázet bronzer a lesk, růžové oči nebo dvoubarevné rty.

Bronz a pleť k nakousnutí

Důležité je správně si pleť připravit na líčení. Jestliže nemá vaše pleť výrazné póry nebo není problematická, přidejte k bronzeru také trochu lesku. V jarním líčení by vám rozhodně neměla chybět kvalitní podkladová báze s rozjasňujícím efektem.

Volte také kvalitní hydratační makeup, u kterého opět vsaďte na rozjasňující efekt. Nedokonalosti také zakryjte přírodním korektorem. Díky němu ušetříte poměrně velké množství makeupu.

Na víčka použijte oční stíny s perletí hnědé barvy. Vytvarujte a zvýrazněte obočí. Nanést na ně můžete trochu zlaté barvy. Rty ponechejte přírodní, jen je jemně přejeďte balzámem nebo výživným olejíčkem. Skvělý je arganový olej. A jestli se na to cítíte, řasenku si můžete dovolit vynechat.

Letošní jaro v růžové

Růžová barva bude vládnout letošnímu jaru, proto se ji nemusíte bát a používat ji. Hlavním cílem růžové barvy budou jistě vaše rty, ale můžete ji aplikovat také na oční víčka. Nemusíte se bát ani růžové linky a stínů. S barevnými tóny růžové si můžete dle libosti pohrát a nemusíte se bát ani ostré růžové, kterou zjemníte až po světlou krémovou růžovou.

V případě, že zvolíte výrazné líčení vašich očí, pak aplikujte na vaše rty pouze rtěnku tělové barvy nebo je naličte bezbarvým balzámem na rty. Tvářím dodejte zdravou barvu lehkou meruňkovou tvářenkou.

Různobarevné rty

Nebojte se, nebudeme vás nutit do šílených experimentů. Kombinovat můžete například oranžovou a červenou rtěnku. Volit můžete také své oblíbené favority, které s citem nakombinujete. Jednoduše nalíčíte horní ret jednou a spodní ret druhou barvou. Není to o nic složitější než běžné líčení jednou rtěnkou. Jen si dejte pozor na finální obtištění rtů, barvy by se vám překryly a vaše snaha by byla ta tam.

U dvoubarevné varianty rtů šetřete ostatním líčením. Použijte krémovou tvářenku a řasenku.

Přírodní dekorativní kosmetika

Chcete svému tělu přírodní kosmetiku, která vás nebude zatěžovat zbytečnými chemikáliemi, pak rozhodně sáhněte po italské přírodní kosmetice LIQUIDFLORA. V sortimentu tohoto výrobce naleznete širokou nabídku přírodní dekorativní kosmetiky, objednávat můžete v e-shopu Tendenceesence.cz.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat