Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Líčení po padesátce krok za krokem

Ani ženy po padesátce neztrácí na svém šarmu, který mnohdy stačí podpořit kvalitním makeupem. Hlavním kritériem, jak vytvořit dokonalý makeup je dostatečná péče o vaši pleť.

Po padesátce je vhodnější jemná a především kvalitní kosmetika, která své nositelce také dodá vitamíny i hydrataci. Nepříliš vhodné jsou křiklavé, umělé barvy. Volte spíše přírodní tóny, které podtrhnou vaši ženskost. Také lesklé stíny nejsou tou pravou volbou. Jak tedy na líčení po padesátce?

Hydratace

Základem je pitný režim a kvalitní hydratační krém. Zhruba od čtyřiceti let by ženy měly začít používat pleťová séra a krémy s liftingovým účinkem, které intenzivně pokožku hydratují. Čím je vaše pokožka hydratovanější, tím přirozenější bude váš makeup.

Podkladová báze

Každá žena touží být krásná co nejdelší dobu z celého dne. Abyste podpořila trvanlivost vašeho líčení, použijte podkladovou bázi pod makeup. Na našem trhu již naleznete takové, které zredukují vrásky, rozšířené póry a mnoho dalšího. Tento krok rozhodně nepodceňte.

Make-up

Volte hydratační makeupy. Navíc již dnes existují speciální makeupy, které jsou vhodné pro zralejší pleť. Rozhodně si dejte pozor na přespříliš mastné makeupy, vaše pleť se po nich bude nepřirozeně lesknout.

Pudr vybírejte transparentní a vyhněte se silným vrstvám. Jestli se domníváte, že čím více nanesete makeupu, tím méně budou vaše vrásky vidět, pak se opravdu mýlíte.

Oči a obočí

Oční stíny jsou skvělé v přírodních barvách jako je béžová, světle hnědá, mocca i šedá. Volte podle barvy vlasů, očí a vašeho přírodního typu. Vyvarujte se lesklým stínům a stínům se třpytkami. Budou působit lacině a nehezky.

Světlejší typy žen by měli také šikovně zvýraznit obočí, na které můžete použít jak tužku, tak oční stíny. S přibývajícím věkem se také ztrácí síla vašich řas, a proto si pořiďte zvýrazňující řasenku, která vaše řasy také vyživí.

Rty

U denního líčení používejte rtěnky v přírodních odstínech s jemným leskem. Naopak u večerního líčení si můžete dovolit matnou rtěnku tmavší barvy. Jestliže vlastníte zúžené rty, pak zvolte lesk, který opticky vaše rty zvětší.

Kvalitní dekorativní kosmetika

Po padesátce budete potřebovat nejen dekorativní kosmetiku, která vás nalíčí, ale také kosmetiku, která vaší pleti dodá dostatek vitamínů. Toto vše vám dodá italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA, kterou si můžete pořídit v našem internetovém obchodě Tendenceesence.cz.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat