Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Makeup na přírodní bázi pro ženy ve zralém věku

I přesto, že nepatříte k nejmladším, zasloužíte si dokonalý make-up, ale k tomu potřebujete kvalitní dekorativní kosmetiku a pár triků. Ty když si osvojíte, pak rozhodně strčíte do kapsy jakoukoli dvacítku. Co tedy dodržovat, aby váš make-up byl co nejlepší. Denní líčení zvládnete během pár minut.

Jak zvládnout denní líčení v pěti minutách?

    • Základem je kvalitní podklad

Základním krokem je dostatečná hydratace zralé pleti. Použijte hydratační krém nebo gel, který vaši pleť zvláční. V dalším kroku naneste podkladovou bázi pod makeup. Díky té vydrží váš makeup celý den a navíc vaši pleť zmatní a lehce vyhladí vaše vrásky.

    • Líčení očí

Aby vaše oční stíny vydržely na víčku celý den, pak použijte podklad pod oční stíny. Na celé víčko naneste tělové stíny. Na vnější koutky naneste tmavší odstíny, kterými vytvoříte kouřové líčení, které důkladně rozetřete, aby nebyl vidět přechod mezi světlým a tmavým stínem. Spodní víčko zvýrazněte linkou ze stejného tmavého stínu jako horní víčko.

Pro maximální zvýraznění vašich očí jemně naneste hnědou tužkou linku mezi řasy, které poté prodlužte a zvýrazněte řasenkou.

    • Makeup

Pomocí kvalitního štětce naneste makeup v barvě vaší pleti. Ten následně zafixujte pudrem, který váš celkový vzhled zmatní. V létě si v oblasti lícních kostí, spodní čelisti a krku můžete nanést jemnou vrstvu bronzeru. Lícní kosti poté ještě jemně naličte tvářenkou. Váš obličej se opticky zeštíhlí. Opět platí, že by na vašem obličeji neměly být viditelné přechody mezi tvářenkou a pudrem. Vše jemně rozetřete do ztracena.

    • Zvýraznění obočí

V osmdesátých letech bylo velmi moderní výrazně protrhávat obočí. Dnes je tomu však jinak. Také u žen ve věku padesát let můžeme vidět protrhané obočí. To zvýrazníte pomocí tužky na oči nebo tmavým očním stínem.

    • Svěží rty

Na rty použijte konturovací tužku. Ta zamezí rozmazávání rtěnky. Rtěnku naneste po celé šíři vašich rtů. Vhodné barvy rtěnek jsou tělové, ale i ve vašem věku si můžete dovolit použít červenou rtěnku.

Přírodní dekorativní kosmetika

Pakliže vám záleží na kvalitě vaší dekorativní kosmetiky, pak rozhodně sáhněte po přírodní kosmetice LIQUIDFLORA. Neobsahuje chemické látky, konzervační látky, ani živočišné složky. Italská přírodní kosmetika LIQUIDFLORA naopak obsahuje celou řadu kvalitních přírodních olejů, vosků a minerálních pigmentů. Najděte i vy své oblíbené kousky dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat