Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Matnou nebo lesklou rtěnku?

Již několikátou sezónu za sebou jsou velmi aktuálním trendem výrazné rty a rozhodně to nespěje k tomu, že by z módy vyšly. Rozdílné jsou pouze v textuře a výrazný trend matných rtěnek. Ty lesklé ale také nezůstávají pozadu. Pomůžeme vám s rozhodováním, zda zvolit matnou nebo lesklou rtěnku.

Dokonale namalované rty byly vždy vekou zbraní každé ženy. Na muže působí barevné rty jako afrodiziakum a velké lákadlo. Ne každá ženy však zvládne nosit výrazně nalíčené rty. V takovém případě doporučujeme přidávat intenzitu barvy postupně.

Sametově matné rtěnky

Trend, který dobyl srdce mnoha žen a stal se obrovským hitem. Změnu obsahu zaznamenala ne jedna kosmetická taštička spousta žen. Matné rty působí důmyslným dojmem. Tmavé, hluboké odstíny jsou velmi krásné také v ne zcela tradičních barvách, ke kterým patří hnědá, fialová, šedomodrá a mnoho dalších.

Matná rtěnka působí luxusně a zajímavě ke každému modelu, který zvolíte. Jedinou vadou na kráse těchto rtěnek je fakt, že vysušují rty. Ženy s citlivou pokožkou tak nemusí vydržet s matnou rtěnkou celý den. Každé ženě, nejen těm citlivějším, doporučujeme použít večer větší vrstvu balzámu na rty, který vaše rty skvěle hydratuje a vyživí.

K dalším nevýhodám matné rtěnky patří, že zvýrazní jakoukoli nedokonalost vašich rtů. I miniaturní šupinka nebo trhlinka bude ihned vidět. Proto před aplikací samotné rtěnky udělejte jemný peeling rtů, poté naneste hydratační balzám, jehož přebytky setřete papírovým ubrouskem. Následně své rty nalíčíte matnou rtěnkou.

Rtěnky lesklé

Rty nalíčené lesklou rtěnkou vypadají velmi šťavnatě a vyživeně. Vaše tvář bude díky takové rtěnce rozzářená a svěží. Lesklý efekt také vyvolává dojem, že jste si rty trochu olízla a pro muže je toto velmi přitažlivé.

Složení lesklých rtěnek je oproti těm matným obohaceno o hydratační složky. Nemusíte se tedy obávat pocitu suchých rtů. Ale i tyto rtěnky mají svou nevýhodu. K těm největším patří, že nevydrží příliš dlouho. Stačí se napít nebo něco zobnout a ihned musíte nanést novou vrstvu lesklé rtěnky.

Pokud vlastníte úzké či malé rty, jistě budete ráda za „zvětšující“ efekt. V případě, že se rozhodnete líčit lesklou rtěnkou, pak určitě použijte konturovací tužku. Díky té nebude vaše rtěnka rozpitá, ale bude hezky držet tam, kde má. Navíc mají lesklé rtěnky lehčí strukturu a tak nepodtrhují případné nedokonalosti vašich rtů, jako její matné kolegyně.

Přírodní dekorativní líčení od LIQUIDFLORA

Italský výrobce přírodní dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA poskytuje svým klientkám široký výběr kosmetiky. Jistě oceníte rtěnky v té nejvyšší bio kvalitě. Rtěnky LIQUIDFLORA obsahují přírodní komplex pro obnovu rtů a kyselinu hyaluronovou rostlinného původu. Udělejte si radost a objednejte si sametově jemnou rtěnku a konturovací tužku LIQUIDFLORA.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat