Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Na letní party s originálním líčením očí

Léto přináší do našich domovů a oblíbených podniků nejednu letní grilovačku a party. Asi každá z nás chce vypadat originálně a zaujmout své okolí něčím neobvyklým a novým. I přesto, že nude makeup je na maximálním vrcholu, nechte jej doma. V létě 2017 pofrčí nepřehlédnutelné barvy. Tak je zkuste i vy!

Klasika se světle hnědými stíny tu byla, je a bude, takže trocha experimentování osvěží každou letní party. Dokažte svým přátelům, že se neobáváte dobrodružství.

Barvy patří k létu

Barevné oči se staly hitem letošních módních mol všech světových metropolí. Barvy přechází od výrazné žluté přes červenou a růžovou až po smaragdovou a azurově modrou. Svěží závan letních barev využili vizážisti na úplné maximum. Nechte i vy vyniknout svým očím.

Zapomeňte na konvence

Nenechte se svazovat žádnými pravidly, určete si ta svá. Vše je jen na vaší náladě a fantazii, které se toto léto meze nekladou. Jestliže si nejste jistá technikou provedení například kouřového líčení, pak ani to není problém. Oči můžete mít vystínované i několika barvami, jindy je pak narychlo naneste jednou barvou s přetaženými konturami. Je to prostě jen hra.

Také oční linky a barevné řasy jsou velmi populární. Podpoříte tak také přirozenou barvu vašich očí, ale i letní outfit, ke kterému můžete ladit vaše líčení.

Dekorativní kosmetika na oči LIQUIDFLORA

Pokud si chcete dopřát opravdu kvalitu a nechcete do svého těla pouštět zbytečnou chemii, pak na očních stínech nešetřete a pozorně pročítejte jejich složení. Kvalitní oční stíny navíc vydrží mnohem déle na očích. Ideální je použijete-li pod oční stíny podkladovou bázi, ta oční stíny zafixuje.

Bio oční stíny SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA jsou kompaktní oční stíny se 100% přírodním složením. Dostupné jsou v 11 odstínech. Navíc pokud vám stíny dojdou, nemusíte je hned vyhazovat, ale pořídíte si jednoduše pouze náplň. Šetříte tak životní prostředí a své peníze.

Oční stíny pohodlně doplňte tužkou na oči Bio tužka na oči EYE DEFINER LIQUIDFLORA. Tu si můžete vybrat v 7 různých odstínech, které skvěle doplní vaše oční stíny. Tato tužka na oči obsahuje mandlový a sezamový olej s vitamínem E.

Použijte také hypoalergenní řasenku, která neobsahuje žádnou chemii a má sytou a přirozenou barvu.

Dokonalý letní makeup pomocí přírodní kosmetiky

Ať už se rozhodnete experimentovat s očními stíny či nikoli, přírodní dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA se stane vaším partnerem pro dokonalý makeup. Všechny produkty naleznete v našem internetovém obchodě Tendenceesence.cz.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat