Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Nahé líčení: dokonalost bez zbytečných chyb.

V předchozím článku Nahé líčení: příprava obličeje, jste se dozvěděli jak správně připravit obličej na aplikaci nahého líčení. Aby bylo nahé líčení dokonalé, musíte dostatečně hydratovat váš obličej a jemně nanést malou vrstvu makeupu. Kouzelné na nahém líčení je to, že v případě, že z práce potřebujete jít rovnou na schůzku nebo do divadla, stačí výrazněji nalíčit rty a jste dokonale připravená. Jak tedy pokračovat k finálnímu nahému líčení?

S pudrem velmi opatrně

V případě, že máte mastnou pleť, pak doporučujeme nanést jemnou vrstvu pudru do míst T zóny. V místech, kde se vaše pleť nemastí, nemusíte, ale můžete pudr aplikovat. Ženy, které mají pleť suchou, mohou pudr zcela vynechat. Záleží na vašem pocitu.

Aplikaci pudru provádějte velmi jemně, tzv. tupovací metodou. Pudr se lépe zapracuje do makeupu a bude stálejší.

Přirozené líčení očí

Na celou plochu horního víčka naneste neutrální tělový oční stín a důkladně jej rozetřete. Pro zvýraznění oka použijte matný světle hnědý stín, který naneste do očního oblouku. Oční stíny lehce rozestínujte, aby nevznikl nepřirozený přechod.

Stejný stín použijte také jako konturu spodního víčka. Stín naneste pomocí štětečku do oblasti dolních řas ve vnějším koutku.

Tužku na oči dnes nebudeme používat na nalíčení oční linky. Naneste ji do oblasti horních řas, prakticky ji vmalujte mezi řasy. Vaše oči tak budou přirozeně orámované.

K finálnímu zvýraznění očí použijte řasenku, kterou nanášejte pouze v jedné vrstvě.

Trendy obočí

Není nic horšího než nepřirozeně zvýrazněné obočí. To v nahém líčení určitě nehledejte. Neznamená to však, že své obočí nebudete zvýrazňovat. Naopak. Použijeme místo tužky na obočí oční stín, který jemně vpracujte do vašeho obočí. Vytvoříte tak jemné a přirozené líčení. Držte se přirozeného tvaru vašeho obočí, rozhodně tím nic nezkazíte.

Opálený vzhled pomocí bronzeru

Na konci jara a v létě můžete použít také bronzer, kterým lehce orámujte váš obličej. Získáte tak přirozeně opálený a zdravý vzhled. Zvýraznit také lehce můžete lícní kosti pomocí jemného odstínu tvářenky.

Neutrálně nalíčené rty

Na rty použijte rtěnku v tělovém odstínu, kterou nanášejte buď prstem, nebo štětečkem na rtěnky. Jako finální úpravu zvolte průhledný lesk na rty. Pro večerní líčení pak použijte tmavší odstín například matné rtěnky, budete stále vypadat přirozeně a krásně.

Dekorativní kosmetika pro nahé líčení

Jestliže chcete dosáhnout perfektního nahého líčení, potřebujete kvalitní dekorativní kosmetiku. Takovou rozhodně je italská přírodní kosmetika LIQUIDFLORA, díky které bude vaše líčení hračkou.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat