Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Nahé líčení: příprava obličeje.

Každá z nás touží po dokonale projasněné tváři bez zbytečných nánosů líčidel. Posledních několik měsíců je velmi trendy tzv. „no make-up look" neboli nahé líčení. Nebojte se, není pouze pro bezchybně vypadající modelky, hodí se pro každou ženu, která chce i nalíčená vypadat přirozeně. V případě takového líčení je důležitý správný postup. Jak na to?

Základem je čistá a hydratovaná pleť

Před samotným líčením je velmi důležité, abyste svou pleť vyčistila. Použijte vámi osvědčený prostředek, kterým se odličujete a čistíte svou pleť každý den. Po očistě pleti aplikujte po celém obličeji a krku hydratační krém. Díky tomu nevzniknou na vašem obličeji suchá šupinatá místa, kde bude zřetelný makeup.

Krém naneste na obličej pomocí prstů nebo štětcem na makeup, lépe se tak do vaší pleti zapracuje. Chvíli počkejte, aby byl krém dostatečně vstřebaný.

Pomocí balzámu na rty hydratujte také své rty, které budou vypadat plněji a zdravěji.

V následujícím kroku naneste na obličej podkladové sérum pod make-up. Existují podkladová séra ve spreji i jako krém, záleží, který vám více vyhovuje. Díky séru vaše pleť bude dokonale projasněná.

Aplikace makeupu

Nepoužívejte velké vrstvy makeupu, nebude to vypadat hezky a už vůbec ne přirozeně. Makeup volte podle tónu vaší pleti, měl by být co nejpodobnější, abyste nebyla příliš světlá nebo naopak příliš tmavá. Makeup naneste rovnoměrně po celém obličeji pomocí štětce na makeup a také na krku jemně aplikujte makeup do ztracena. Nebude tak viditelný přechod mezi dolní čelistí a krkem. Nezapomeňte také štětcem lehce zajet do oblasti uší, i zde mohou vzniknout nepřirozené okraje makeupu.

Na nedokonalosti s korektorem

Tenká vrstva makeupu rozhodně nezakryje nedokonalosti vaší pleti. Ideální variantou, jak zamaskovat nechtěné pupínky, je použít korektor ve stejném odstínu jako je makeup. Lehce štětečkem zamaskujte nedokonalosti.

Máte mastnou pleť?

Jestliže jste majitelkou mastné pleti, pak doporučujeme nanést trochu korektoru také na vaše horní víčka. Dokonale je zmatníte a získáte tak podklad pro oční stíny, které vydrží mnohem déle.

Kvalitní dekorativní kosmetika je základ

K dokonalému líčení vám pomohou nejen vaše zkušenosti, ale také kvalitní a přírodní dekorativní kosmetika. S takovou kosmetikou máte jistotu, že do svého těla nepouštíte žádné zbytečné chemikálie. Skvělou kosmetikou je dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA, díky které bude denní i večerní líčení hračkou.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat