Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Nejčastější chyby, které při líčení řas nedělejte

Říkáte si, co bych tak mohla dělat špatně, když řasenku používám každý den? Máte pocit, že své řasy zvládnete nalíčit i po slepu? I dnes jsou ženy, které při líčení řasenkou dělají chyby, mají špatné návyky, a proto není výsledek takový, jaký by mohl být, tedy dokonalý. Čeho se tedy při líčení řas vyvarovat?

 • Nepumpujte kartáčkem
 • Ruku na srdce, alespoň jednou v životě jsme to udělala každá. Vytáhnete kartáček řasenky a několikrát s ním zapumpujete, tak abyste na něj nabalila co nejvíce barvy. Toto je jedna z nevětších a také nejčastějších chyb při používání řasenky. Díky tomu totiž vaše řasenka mnohem rychleji vysychá. Vháníte totiž dovnitř vzduch. Ani velké množství barvy není správné. Vytvoříte si na řasách nepřirozenou vrstvu a ty se vám pak velmi často slepí.

  Kartáček vždy vytáhněte pouze jedním tahem, než jej zcela vyndáte, použijte krouživý pohyb a přebytečnou barvu ještě otřete o vnitřní stranu pouzdra.

 • Lpíte na starých kouscích
 • Řasenka patří k tak zvaným vysokoobrátkovým dekorativním líčidlům. Oproti ostatním má totiž poměrně krátkou životnost. Prvním znakem je právě vysychání, barva se začíná drolit a líčení již není tak pohodlné. Každá řasenka je označena značkou ve tvaru kelímku a číslem. Toto číslo znamená, kolik měsíců po otevření je vhodné řasenku používat. Po uplynutí této doby doporučujeme výměnu za novou.

 • Voděodolné řasenky
 • Ó jak skvělý objev na léto, ale ne na každodenní používání. Ptáte se proč? Svým složením zatěžuje řasy, které jsou mnohem více vysušené, a ani odličování není jednoduché, jako u běžných řasenek. Proto je používejte pouze výjimečně, nebo když víte, že přijdete do kontaktu s vodou.

 • Nesprávné odličování
 • Ideální variantou odličovačů jsou ty na olejové bázi. Stačí jednoduše na odličovací tampon nanést malé množství odličovacího přípravku a jemně položit na zavřené oko. Zapomeňte na zběsilé třetí řas. Tampon s odličovačem jemně přitiskněte na oko a nechtě několik vteřin působit, následně malými jemnými pohyby odličte oko.

 • Špatná technika líčení
 • Jen tak ráno přejedete kartáčkem své řasy a jdete nebo nanášíte velkou vrstvu až se vaše řasy slepí? Věřte, že ani jedno není správně. Začněte u konečků, kterým patří první tah, poté naličte celé řasy od kořínků až po konečky. Správný tah provádějte cikcak, jako byste rukou psala písmeno „Z“. Získáte kočičí pohled, vaše řasy budou opticky delší a oko se více otevře.

Řasenka v bio kvalitě

Při pořizování řasenky uvažujte také o jejím složení. Nikdo z nás nechce do svého těla pouštět zbytečnou chemii, parabeny nebo ropné deriváty. Naopak chceme kosmetiku, jejíž výroba nezatíží životní prostředí a navíc nám dodá zdravé a prospěšné látky. Takovou řasenkou je i ta od italské přírodní kosmetiky LIQUIDFLORA. Získejte i vy každodenního pomocníka v té nejvyšší kvalitě.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat