Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Nové trendy v líčení

I nadále zůstávají v módě trendy líčení v nenápadném a jemném duchu. Důležité je podtrhnout drobné detaily vašeho obličeje, díky kterým získáte svůdnou ženskost a svěžest. In jsou také výrazné pastelové barvy a přírodní odstíny.

Rty budou trendy v odstínech růžové a fuchsiové. Také lesky jsou stále populární, a to i ty se třpytivými odstíny a flitry.

Co je základem kvalitního líčení?

K tomu, aby vaše líčení zůstalo kompaktní a působilo přirozeně po celý den, je důležité použít kvalitní podkladovou bázi. Poté aplikujte korektor, který vyladí nedostatky vaší pleti a v následujícím kroku naneste svůj oblíbený make-up. Pokud chcete opticky zvýraznit třeba lícní kosti, pak použijte rozjasňující bázi. Místem pro rozjasnění je také oblast pod obočím, nebo nad horním rtem, který tak opticky zvětšíte.

Dokonale svůdné rty a oči

Myslete na detaily, které podtrhnou vaši přirozenou ženskost. Jestliže zvolíte naturální líčení, vsaďte na přírodní odstíny barev jak na rty, tak i na oči. Nebo naopak můžete použít pudrové stíny výrazných barev, třeba modré s leskem.

Stíny naneste na pohyblivé víčko vašeho oka. Případně můžete zvolit variantu, kdy stínem orámujete vaše oko, jako byste aplikovali tužku na oči.

Završením líčení vašich očí je zvýraznění řas pomocí řasenky. Řasenku volte dle typu vašich řas a toho, jakého efektu chcete docílit.

Jistě jste si všimla, že v posledních několika měsících je kladen důraz na tvarování obočí, tak aby bylo přirozeně klenuté. Existují speciální paletky na líčení obočí, ale dostatečně vám poslouží také tužka na obočí.

Zdravíčka na vaši tvář

I královny z dávných dob znaly efekt zdravíček. Nanesením jemné vrstvy tvářenky na oblast vašich lícních kostí, zeštíhlíte váš obličej. V případě, že se jedná o večerní líčení, můžete použít výraznější barvu tvářenky.

Myslete na složení vaší dekorativní kosmetiky

Jestliže nechcete do svého těla pouštět zbytečnou chemii, pak zvolte kosmetiku s přírodním složením. Takovou kosmetikou je také italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA, která neobsahuje živočišné složky, není testována na zvířatech, je úplně bez konzervantů. Naopak v ní naleznete celou řadu přírodních olejů, které vaši pokožku vyživují a udržují mladistvou.

Kde si pořídit kvalitní kosmetiku LIQUIDFLORA?

Kvalitní kosmetiku LIQUIDFLORA naleznete internetovém obchodě Tendenceesence.cz. Zde nabízíme nejen kosmetiku, ale také kvalitní štětce, které vám pomohou vytvořit opravdu dokonalý make-up.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat