Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Odolné letní líčení? Víme jak na něj. Část 2

V předchozím článku jsme se podívali na základní letní líčení. V případě, že chcete mít opravdu dokonalé líčení, pak také nezapomeňte na další kroky, které nesmí chybět.

Máme pro vás několik dalších tipů, jak zdokonalit vaše líčení, které vydrží opravdu celý den. Není totiž nic horšího, než roztékající se makeup na party, kde chcete vypadat skvěle.

Jakou vybrat řasenku?

S výběrem řasenky si dejte opravdu záležet. Voděodolná řasenka by se mohla zdát jako skvělá volba, ale ... . Tento typ řasenky není zcela vhodný pro každodenní používání, proto jejich používání zkuste snížit na minimum. Vaše řasy jsou po jejím použití vysušené a mohou se lámat. Volte spíše takové řasenky, které snadno odlíčíte i teplou vodou.

Vhodné řasenky jsou ty s přírodním složením jako ty od LIQUIDFLORA, které mají sytou a přitom přirozenou barvu. Po jejím nanesení budete vypadat svůdně a přitom přirozeně.

Rtěnka pro každou ženu

V nabídce dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete mnoho krásných odstínů rtěnek, které jsou rozdělené do dvou barevných škál. Přírodní odstíny jsou vhodné pro ženy, které chtějí získat přirozený jemně lesklý efekt. Druhou variantou jsou živé odstíny. Intenzivní barevné tóny, které z ženy udělají módní ikonu s nápadným makeupem. Stačí zvolit jednu z těchto barev a doplnit váš makeup.

V létě zmatněte pomocí pudru

V letních dnech se zaměřte spíše na T-zónu, která je z celého obličeje nejvíce náchylná k lesku. Prvním krokem je odsátí přebytečného mazu pomocí matujících papírků nebo tenkého papírového kapesníku. V případě, že již nechcete nanášet vrstvu makeupu, stačí obličej jemně přepudrovat.

V případě, že nevysušíte svůj obličej od přebytečného mazu, budete zbytečně plýtvat vaším pudrem, protože budete potřebovat mnohem větší vrstvu než po jeho vysušení.

Kvalitní pudřenku doporučujeme nosit také ve vaší kabelce, zmatnění během dne jistě oceníte.

Přírodní dekorativní kosmetika pro každodenní použití

Díky lásce ke kráse a dokonalosti vznikla italská přírodní kosmetika LIQUIDFLORA. Tato zcela přírodní dekorativní kosmetika, neobsahuje parabeny ani chemii, není testována na zvířatech a neobsahuje zvířecí a ropné deriváty. Je také vhodná pro každodenní nošení, protože vaše tělo a pleť nijak nezatěžuje. Své oblíbené kousky dekorativní kosmetiky naleznete v našem internetovém obchodě Tendenceesence.cz. V příštím článku vám prozradíme, jak vyšperkovat letní make-up na maximum.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat