Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Proč vaše kouřové stíny nebudou perfektní? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb - část druhá

V předchozím článku jsme vám představili několik chyb, které může dělat asi každá z nás při líčení kouřových stínů. Tímto tématem se bude zabývat i v tomto článku, protože chyb, které můžeme dělat při vytváření „kouřovek“, je opravdu mnoho. Jaké jsou tedy další z nich?

Nemáme vhodný tvar očí

Ano bohužel, jsou mezi námi ženy, které by kouřové líčení svých očí měly vynechat. V případě, že jsou vaše oči malé, nemáte viditelnou pohyblivou část víčka, anebo máte oči příliš u sebe, nevolte tento typ líčení. Nikdo vám toto líčení nemůže zakázat, ale věřte, že kouřové líčení pro vás není nejvhodnější.

Při líčení spěcháte

Při spěchu se nemůžete dostatečně věnovat technice líčení. Jestliže chcete opravdu krásné kouřové líčení, dejte si na čas a dostatečně rozestínujte. Všechny stíny důkladně zapracujte a ve finální fázi by neměly být vidět přechody mezi jednotlivými odstíny.

Stínujete v nesprávné oblasti oka

Kouřové stíny aplikujte na pohyblivé víčko. Stín by měl končit maximálně malý kousek nad ohybem víčka. I nad ohybem by měl mít pouze ztrácející efekt. Také na spodním víčku buďte opatrná. Stíny nedávejte příliš nízko, abyste si nevytvořila místo dokonalého líčení kruhy pod očima.

Nezapracovaná oční linka

Pokud si oči rámujete tužkou na oči, pak rozhodně zasáhněte tužkou také mezi řasy. Přechod by měl být plynulý, bez mezer. Štětečkem lehce linku „rozetřete“ .

Barvy přidávejte postupně

Závěrem byste měla vědět, že pokud s kouřovým líčením teprve začínáte, vynechejte černou barvu. Tu volte, až se s líčením lépe sžijete a vaše ruka bude jistější.

Štětce na líčení očí

Abyste docílila dokonalého líčení, je třeba používat nejen kvalitní oční stíny, ale také štětce, kterými stíny aplikujete. V naší nabídce naleznete kosmetické štětce pro nanášení makeupu, pudru, očních stínů i tvářenky. Všechny tyto štětce jsou vhodné také pro profesionální použití. Navíc jsou hypoalergenní a při jejich výrobě nedochází ke zneužívání zvířat.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat