Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Proč vaše kouřové stíny nebudou perfektní? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb - část první

Učit se, učit se, učit se. Stejně jako se zdokonaluje technologie výroby dekorativní kosmetiky, mění se také trendy a způsoby používání jednotlivých kosmetických přípravků. Důležité je znát některé chyby, kterým je vhodné se vyhnout, abyste získala dokonalý a vytoužený vzhled kouřového líčení.

Na náš seznam chyb se rozhodně podívejte i v případě, že kouřové líčení máte v malíčku. I vy totiž můžete nevědomě dělat chyby, které kazí vaše skvělé líčení.

Nejen barvy, ale především technika

Kouřové líčení je především technicky poměrně jasně dané líčení očí. Nejtmavší stíny musí jemně konturovat kolem řas a směrem vzhůru (u spodního víčka dolů) přechází ve světlejší odstíny. Barva by měla orámovat celé oko. Jestliže toto nedodržujete, nevytváříte si kouřové líčení.

Nerozlišujete denní a večerní líčení

K běžnému dennímu líčení do zaměstnání doporučujeme ubrat na barevné intenzitě. Volte spíše světlejší, přirozené odstíny. Naopak u večerního líčení můžete „přitlačit“ a zvolit i tmavší odstíny barev.

Kouřové líčení s černou, stůj co stůj

Platí u vás, že u kouřového líčení musí být černá? Věřte, že tomu tak rozhodně není. Kouřové líčení je možné vytvářet v mnoha odstínech, a to i v těch nejjemnějších. I přesto, že použijete odstíny od růžové až po bílou, správně je vystínujete, stále se bude jednat o kouřovky.

Jako alternativu použijte šedou, která přechází až po světle hnědou. Vyhrát si můžete i s fialovou, tmavě hnědou a dalšími barvami.

Nedodržujte pořadí

Patříte-li k ženám, které se teprve učí líčit, postupujte následovně. Jako první naličte vaše oči, následně očistěte jejich okolí, aby přebytečné oční stíny nezůstaly na vašich tvářích či hraně obličeje. Až poté naneste make-up. U zkušenějších žen se postup může prohodit. Záleží, zda umíte své oči nalíčit, aniž by zbytek obličeje nebyl pokryt jemným prachem z očních stínů.

Skvělé oční stíny v bio kvalitě

Dopřejte také svým očím kvalitní stíny, ze kterých vytvoříte nejen dokonalé kouřové líčení. Naše oční stíny jsou skvělé také v tom, že stačí pořídit pouze náhradní náplň. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu.

O dalších chybách při líčení kouřovek se dozvíte v dalším článku.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat