Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Pudrový, anebo tekutý? Jaký makeup se kdy hodí?

Váháte mezi minerálním pudrovým a tekutým makeupem? Jaký je mezi nimi vlastně rozdíl? A jak mezi ně zapadá matující pudr?

Začneme zlehka...

Minerální pudrový makeup je jemný, na své pleti ho skoro nepocítíte, nijak ji nezatěžuje, a přesto vaši pokožku chrání po celý den. Vyrovnává barevné rozdíly pleti a sjednocuje je do jednoho přirozeného odstínu. Minerální makeup se tak hodí na běžné každodenní líčení, do fitka a především pro mladší ženy, které ještě nezápolí s vráskami. Případné nedostatky pleti mohou vyřešit lokálně, aplikací korektoru, čímž docílí mnohem přirozenějšího vzhledu než při vysoké vrstvě tekutého makeupu.

Tekutý makeup se na druhou stranu právě hodí pro starší ženy, ale nejen pro ně. Své místo má při každém slavnostnějším líčení a i u problematické pleti, k jejímuž krytí minerální pudrový makeup s korektorem nestačí. Jeho výhodou je tedy jednoznačně lepší krytí.

A jak mezi ně zapadá matující pudr?

Matující pudr absorbuje přebytečný maz, a tak udržuje tvář matnou. Také sladí odstín pleti. Pokud tedy máte mastnější pleť, dá se používat samostatně, podobně jako minerální pudrový makeup. Při slavnostním líčení jej ale využijí majitelky všech typů pletí, protože se dá použít jako podklad pod tekutý makeup, který tím zafixuje.

Ať už se rozhodnete pro pudrový, anebo tekutý makeup, dejte si pozor především na to, aby byl nekomedogenní. To znamená, aby neucpával póry, pokožka pod ním mohla dýchat, a netvořily se tak černé tečky, apod.

tekuty-pudrovy-makeup

Makeupy Liquidflora

Pokud chcete své pleti dopřát to nejlepší, pak jsou tu samozřejme přírodní makeupy značky Liquidflora. Obsahují jen certifikované přírodní produkty, nebyly testováný na zvířatech a jsou vegan OK. Pořídíte je na www.tendenceesence.cz 


Přírodní minerální pudrový makeup od Liquidflora díky obsaženým přírodním olejům a výtažkům z aloe vera, vitamínu E a kyselině hyaluronové, léčí nedostatky pokožky, hydratuje ji a dále o ni pečuje. Je dostupný v šesti přirozených odstínech.

Přírodní tekuté makeupy Liquidflora zase obsahují látky napomáhající vypnutí a regeneraci pleti - za studena lisované oleje z mandlí, meruněk, kokosu, avokáda, oliv a heřmánku – čímž jsou ideální pro zralou pleť. Opět dostupné v šesti odstínech.

Matující pudr od Liquidflora zase chrání pleť před UV zářením. Dostupný je ve čtyřech odstínech.

 

Který bude ten Váš? ?

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat