Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Skvělé líčení nejen na párty

Letní párty jsou v plném proudu a vy si stále lámete hlavu s tím, jak se vhodně nalíčit a to nejen na párty, ale třeba i přes den? Co byste měla brát v potaz, když se chystáte na párty?

K čemu slouží drahé štětce na líčení?

Zdají se vám štětce na líčení poněkud nákladné? Věřte, že investice do těchto pomocníků se vám vyplatí.

Kvalitní líčení rozzáří každou ženu

Každá žena je krásná a každá svým způsobem. Jestliže chcete být krásná nejen uvnitř, ale také zvenčí, je správné používat kvalitní dekorativní kosmetiku.

Jakou zvolit barvu očních stínů?

Stále vás trápí, zda správně vybíráte správný odstín vašich očních stínů? Dnes vám poradíme, jak zvolit ten pravý, abyste vypadala přirozeně a přesto i sexy. Platí obecná pravidla, že tmavé stíny vaše oči prohloubí, ale i lehce zmenší. Je vhodné oční stíny proto doplnit oční linkou a konturou oka.

Přírodní dekorativní kosmetika s dopravou zdarma

Ještě stále jste si nevybrali svou oblíbenou dekorativní kosmetiku? Pak vás můžeme ujistit, že přírodní dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA je vhodná pro všechny ženy, které chtějí být nejen krásné, ale které dbají také na to, aby výroba a testování jejich kosmetiky nijak neohrožovala přírodu a životy zvířat.

Při líčení nikdy nezapomeňte na řasenku

Chcete se líbit svému okolí a snažíte se svůj vzhled stále zdokonalovat? Líčení není věda, je ale dobré vědět, po čem šáhnout, aby byl celkový dojem na jedničku.

Dokonalé přírodní líčení

Každá žena se chce cítit krásná a mladistvá. K tomuto stavu nám dopomáhá mnoho „ingrediencí“. Jednou z těchto přísad je dokonalý makeup, kterému předchází příprava vaší pleti a kvalitní přírodní kosmetika bez chemických látek.

Jak správně aplikovat makeup? (štětec, ruka či houbička)

Chcete docílit dokonalého makeupu, ale stále jste nenašla způsob, jak jej aplikovat na svůj obličej? Máme pro vás několik rad, které vám jistě pomohou rozhodnout se, jakou variantu budete používat.

Dekorativní kosmetika značky LIQUIDFLORA

Chcete být nejen krásná, ale také zdravá? Pak je důležité přemýšlet nejen nad správnou stravou, ale také nad dekorativní kosmetikou, kterou používáte a díky které se do vašeho těla může dostávat mnoho chemických látek.

Kvalitní dekorativní kosmetika s využitím dopravy zdarma

Pořiďte si kvalitní dekorativní kosmetiku nyní s dopravou zdarma. Našim klientům poskytujeme dopravu zdarma při objednávce od 1499 Kč. Mnoho žen se v poslední době přiklání k přírodní kosmetice bez chemie a konzervantů.

Vaše pleť ocení kvalitní líčení na přírodní bázi

Každá žena si přeje zůstat dlouho krásná a touží po mladistvém vzhledu, který vydrží opravdu mnoho let. Abychom ale zůstaly krásné a mladistvé, musíme své pleti dodat dostatek živin, hydratace a minimalizovat proniknutí nežádoucích chemických látek do našeho těla.

Bio dekorativní kosmetika Liquidflora

V posledních několika letech se stále častěji obracíme k přírodě, kterou jsme dlouhá léta zanedbávali. Chceme z ní získat to nejlepší a na druhou stranu jí chceme i méně škodit a více pomáhat. Každá žena, která chce být krásná a také chce přispět svou účastí na ekologii jistě ocení přírodní dekorativní kosmetiku Liquidflora.

Jak se hezky nalíčit za pár minut?

Líčit se nemusíte dlouhé hodiny, aby váš makeup byl dokonalý. Skvěle nalíčit se můžete za pár minut ve čtyřech krocích, které stihnete, i když musíte vypravit sebe do práce, děti do školy a vyvenčit psa.

Jak se líčit v letních měsících?

Léto se nezadržitelně blíží a je tedy nejvyšší čas zamyslet se, jak budete pečovat o svou pleť a líčit se. V létě je riziko, že se nám makeup rozteče, protože se potíme více než obvykle. Proto je velmi důležité se starat nejen o to, abyste byla dokonale opálená, ale také o váš makeup.

Zdravá pleť díky kvalitní dekorativní kosmetice

Asi každá z nás se obává stárnutí a některé z žen mají obavu, že jejich pleť bude trpět při používání dekorativní kosmetiky.

Můžu používat makeup i v létě?

Léto již klepe na dveře a tak bychom měli začít přemýšlet nad správným letním líčením. Stále se totiž setkáváme s dotazy, jak se v létě líčit a jaké používat kosmetické přípravky. Máme pro vás malé shrnutí, jak se ke své pleti v létě chovat a především, jakou si vybrat dekorativní kosmetiku.

Kvalitní líčení - zdraví pro vaši pleť

Pokud se jakákoli žena chystá do společnosti, chce být velmi krásná, upravená a žádoucí. K tomu vám dopomůže vaše přirozená krása, kterou podtrhne dekorativní kosmetika. Aby vaše přirozená krása, zdravá a vyživená pleť zůstala i po používání dekorativní kosmetiky mladistvá a bez poškození, je důležité používat kvalitní přírodní kosmetické přípravky.

Kosmetika bez chemie

V dnešní době stále slýcháme, jak je důležité pečovat o svou pleť a pokožku. Řada výrobků však sice chrání nás, ale ne přírodu.

Večerní líčení očí na ples nebo party

Staňte se opravdovou femme fatale plesu nebo večerní party pomocí kouřového líčení očí. Kouřové líčení očí patří k jednomu z nejoblíbenějších způsobů líčení, se kterým se můžete setkat velmi často. Bohužel někdy vidíte nevkusné provedení stínů.

Kvalitní dekorativní kosmetika až do domu s dopravou zdarma

Toužíte po přírodní italské kosmetice, která z vás udělá dokonalou krásku? Jestliže ano, pak vám doporučujeme pořídit si dekorativní kosmetiku italské značky LIQUIDFLORA.

Naučte se správně používat tvářenku od LIQUIDFLORA

K dokonalému make-upu bezesporu patří tvářenka, neboli růž. Ta vám nejen zvýrazní rysy obličeje, ale také jednoduše a efektivně vylepší unavenou pleť. Díky tvářence ze sebe vytvoříte femme fatale, která okouzlí své okolí přirozenou krásnou a dokonalou tváří.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat