Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Vyvarujte se těmto chybám a budete vypadat mladší

Žádná žena nechce po nanesení makeupu vypadat starší než je. Bohužel mnoho žen se dopouští řady chyb, které jim léta přidávají. Podívejte se, které z chyb třeba děláte i vy.

Nejčastější chyby, které při líčení řas nedělejte

Říkáte si, co bych tak mohla dělat špatně, když řasenku používám každý den? Máte pocit, že své řasy zvládnete nalíčit i po slepu? I dnes jsou ženy, které při líčení řasenkou dělají chyby, mají špatné návyky, a proto není výsledek takový, jaký by mohl být, tedy dokonalý.

Zapomeňte na černé linky, letos frčí barevné!

Máte své oční linky namakané tak, že si je můžete namalovat i po slepu? Pak stačí jen vyměnit vaši černou linku za barevnou. Barvy letos na jaře a v létě budou šik. Fialková, žlutá, mořská zelená nebo růžová.

Makeup na přírodní bázi pro ženy ve zralém věku

I přesto, že nepatříte k nejmladším, zasloužíte si dokonalý make-up, ale k tomu potřebujete kvalitní dekorativní kosmetiku a pár triků. Ty když si osvojíte, pak rozhodně strčíte do kapsy jakoukoli dvacítku. Co tedy dodržovat, aby váš make-up byl co nejlepší. Denní líčení zvládnete během pár minut.

Nahé líčení: dokonalost bez zbytečných chyb.

V předchozím článku Nahé líčení: příprava obličeje, jste se dozvěděli jak správně připravit obličej na aplikaci nahého líčení. Aby bylo nahé líčení dokonalé, musíte dostatečně hydratovat váš obličej a jemně nanést malou vrstvu makeupu.

Odolné letní líčení? Víme jak na něj. Část 2

V předchozím článku jsme se podívali na základní letní líčení. V případě, že chcete mít opravdu dokonalé líčení, pak také nezapomeňte na další kroky, které nesmí chybět.

Nahé líčení: příprava obličeje.

Každá z nás touží po dokonale projasněné tváři bez zbytečných nánosů líčidel. Posledních několik měsíců je velmi trendy tzv. „no make-up look" neboli nahé líčení.

Odolné letní líčení? Víme jak na něj. Část 1

Dnes jsme si pro vás připravili několik rad, jak docílit trvalého make-upu i v těchto letních dnech. V parnu se naše tělo ochlazuje pocením a to rozhodně nepomáhá k tomu, aby náš make-up vydržel celý den. Jak tedy na to?

Znáte čtyři nejčastější chyby při líčení a jak se jim vyhnout?

Chcete dosáhnout jednoduchého denního líčení, ale stále se vám nedaří vytvořit perfektní makeup? Mnoho žen se domnívá, že na takovém líčení není mnoho co zkazit, ale opak je pravdou.

Ani v létě nezapomínejte na své rty!

Věříme, že pro každou ženu je péče o rty velmi důležitá především v zimě, ale také v létě má péče o rty své podstatné místo. V letních měsících se rozhodně nemusíte držet jen při zdi, naopak extravagance je na místě.

Nové trendy v líčení

I nadále zůstávají v módě trendy líčení v nenápadném a jemném duchu. Důležité je podtrhnout drobné detaily vašeho obličeje, díky kterým získáte svůdnou ženskost a svěžest. In jsou také výrazné pastelové barvy a přírodní odstíny.

Dokonale nalíčená za 10 minut? Přispěte si ráno o trochu déle.

Abyste si vytvořila dokonalé líčení, nemusíte nutně přetáčet váš budík a půl hodiny dříve. Postačí vám 10 minut vašeho času. Navíc nikdo nepozná, že jste se líčila tak krátce.

Proč vaše kouřové stíny nebudou perfektní? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb - část druhá

V předchozím článku jsme vám představili několik chyb, které může dělat asi každá z nás při líčení kouřových stínů.

Umíte používat správně bronzer?

Víte, že stačí jen pár šikovných tahů a vaše kamarádky se budou divit, kde jste byla na dovolené. Bohužel můžete při práci s bronzerem udělat několik zásadních chyb. Ale nebojte se, není to až taková věda. Stačí znát několik základních pravidel a vyhnete se nepřirozenému vzhledu.

Proč vaše kouřové stíny nebudou perfektní? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb - část první

Učit se, učit se, učit se. Stejně jako se zdokonaluje technologie výroby dekorativní kosmetiky, mění se také trendy a způsoby používání jednotlivých kosmetických přípravků. Důležité je znát některé chyby, kterým je vhodné se vyhnout, abyste získala dokonalý a vytoužený vzhled kouřového líčení.

Na letní party s originálním líčením očí

Léto přináší do našich domovů a oblíbených podniků nejednu letní grilovačku a party. Asi každá z nás chce vypadat originálně a zaujmout své okolí něčím neobvyklým a novým. I přesto, že nude makeup je na maximálním vrcholu, nechte jej doma.

Jarní trendy pro vaše rty

Zajímá vás, jaké budou jarní trendy v líčení vašich rtů? Pak vás jistě mile překvapíme, máme pro vás několik tipů, které letos na jaře poletí. Připravte si lesky, matné rtěnky i nude barvy. Inspirujeme se z přehlídek jaro/léto 2017, kde se bylo opravdu na co dívat.

Matnou nebo lesklou rtěnku?

Již několikátou sezónu za sebou jsou velmi aktuálním trendem výrazné rty a rozhodně to nespěje k tomu, že by z módy vyšly. Rozdílné jsou pouze v textuře a výrazný trend matných rtěnek. Ty lesklé ale také nezůstávají pozadu.

Líčení po padesátce krok za krokem

Ani ženy po padesátce neztrácí na svém šarmu, který mnohdy stačí podpořit kvalitním makeupem. Hlavním kritériem, jak vytvořit dokonalý makeup je dostatečná péče o vaši pleť.

Trénink dělá mistry i v případě líčení očních linek

Domníváte se, že trénink „linkování“ je zbytečný? Dokážeme vám pravý opak, protože trénink dělá mistry a skvěle nalíčené oční linky dokáží zázraky. Oční linky jsou nedílnou součástí hvězdného makeupu mnoha celebrit.

Lekce jarního líčení

Už vyhlížíte netrpělivě jaro a těšíte se na nové trendy v líčení a módě? Máme pro vás první lekci jarního líčení. Budete potřebovat svou oblíbenou rtěnku, bronzer, paletku s očními stíny a kvalitní štětce.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat