Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Trénink dělá mistry i v případě líčení očních linek

Domníváte se, že trénink „linkování“ je zbytečný? Dokážeme vám pravý opak, protože trénink dělá mistry a skvěle nalíčené oční linky dokáží zázraky. Oční linky jsou nedílnou součástí hvězdného makeupu mnoha celebrit. Oční linky mohou nosit opravdu všechny ženy, pouze u žen světlejšího typu a starším dámám doporučujeme nahradit černou oční linku za hnědou.

Jdeme trénovat

Určitě se zprvu připravte na to, že vaše oční linky nemusí být dokonalé. Čím vícekrát si oči nalíčíte, tím pevnější bude vaše ruka a hezčí oční linka. Rozhodně se toho nebojte a nevzdávejte se při prvních neúspěších.

Důležitým faktorem, který ovlivní celý proces, je poloha vaší ruky. Musíte se cítit při líčení pohodlně, ale přesto vaše ruka musí být pevná. Rozhodně nezavírejte při líčení oči, ani nenatahujte svá víčka směrem do stran. Naopak si trochu zakloňte hlavu a začínejte od vnitřního koutku oka k vnějšímu.

Při líčení očních linek nemusíte vše namalovat najednou. Udělejte si na víčku několik bodů, které budete spojovat. Dalším tipem pro vás může být načrtnutí linky tužkou, kterou přetřete štětečkem a následně ji obtáhnete a upravíte. Záleží na vás, jaká varianta vám bude vyhovovat nevíce.

Skvěle nalíčené oční linky vykouzlí dokonalý tvar vašich očí, podtrhnou jiskru v oku a váš pohled bude hluboký jako tůň. Vaše řasy se pomocí oční linky opticky zahustí a získají dramatičnost.

Tužkou na oči zvládnete klasiku i večerní líčení

Jestliže se rozhodnete pro klasickou rovnou linku, pamatujte, že ani ta by neměla být všude stejně silná. U denního líčení netlačte tolik na pilu, ale zvolte spíše jemnější líčení. Nemusíte používat ani černou tužku, ale například šedou nebo hnědou.

U večerního líčení se toho ale nebojte. Jestliže chcete dosáhnout vzhledu kočičích očí, pak protáhněte oční linku na horním víčku. Platí, že čím chcete výraznější efekt, tím protáhněte oční linku dál. Horní linku postupně od vnitřního koutku rozšiřujte, tak, že vám u vnějšího koutku vznikne jakýsi trojúhelník. Horní linku poté spojte s tou spodní.

Oční linky LIQUIDFLORA

Ženy, které preferují kosmetiku s přírodním složením, jistě ocení oční linky od kosmetické značky LIQUIDFLORA. Tužka na oči EYE DEFINER LIQUIDFLORA obsahuje mandlový a sezamový olej a vitamín E. Čisté minerální pigmenty jsou smíchány se vzácnými vosky, a proto je tato tužka velmi jemná a dobře se stínuje. Je tedy vhodná také pro ženy, které mají citlivá víčka a pokožku. Vybrat si ji můžete z variant: černá, hnědá, tmavě modrá, tmavě zelená, šedá, fialová.

Přírodní kosmetika LIQUIDFLORA

Na český kosmetický trh dodáváme nejen tužky a oči, ale celou řadu dekorativní kosmetiky s přírodním složením. Vyberte si i vy své oblíbené výrobky v našem internetovém obchodě Tendenceesence.cz a získejte kvalitní každodenní pomocníky.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat