Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Umíte používat správně bronzer?

Víte, že stačí jen pár šikovných tahů a vaše kamarádky se budou divit, kde jste byla na dovolené. Bohužel můžete při práci s bronzerem udělat několik zásadních chyb. Ale nebojte se, není to až taková věda. Stačí znát několik základních pravidel a vyhnete se nepřirozenému vzhledu.

Jak vybrat ten správný brozer?

V první řadě se přesvědčte, že nakupujete opravdu bronzer, který je primárně určen k vytvoření stínů ve vaší tváři.

Bronzer nefunguje stejně jako konturovací produkty a hlavně se s ním pracuje jinak. Bronzer nanášejte na místa, kam vám nejvíce svítí slunce. Lehce zvýrazněte horní část čela, vrchol lícních kostí, hřbet nosu a střed brady.

Zapomeňte na tmavé stíny

Asi největší chybou je, když zvolíte nevhodný odstín. Tady proto nefunguje čím tmavší, tím lepší. Váš bronzer by měl být maximálně o tři odstíny tmavší než je vaše pleť. Když dodržíte toto pravidlo, budete vypadat přirozeně opálená. S bronzerem pracujte opatrně. Stačí tenká vrstva.

Také platí, že vždy můžete přidat, ale ubírá se velmi špatně. Lepší bronzer postupně vrstvit. Bronzer důkladně zapracujte, aby vám na tváři nezůstaly ostré přechody.

Nezapomínejte ani na typ vaší pleti

Bronzer bohužel zvýrazňuje nedokonalosti na vaší pleti, vrásky nebo velké póry, proto při jeho výběru šetřete se třpytkami. Avšak lehký jemně lesklý efekt nemusí být na škodu, nepoužívejte ale bronzer s leskem na celý obličej, ale pouze na lícní kosti.

Při líčení používejte denní světlo

Tvářenky jsou v kruzu na jaře i v létě. Díky tomu není problém si své líčení zkontrolovat na denním světle. Při líčení v koupelně pod umělým osvětlením se vám může lehce stát, že to přeženete s množstvím bronzeru.

Raději zainvestujte do kvalitního produktu

Kvalitní přírodní kosmetika LIQUIDFLORA nabízí svým klientkám BIO KOMPAKTNÍ MINERÁLNÍ BRONZER SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA, dokonale imituje nebo zvýrazní opálení. Vybrat si můžete ze 4 jemných odstínů. Pořiďte si kvalitní přírodní minerální bronzer, který zdokonalí vaše léto.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat