Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Vykouzlete dokonalý večerní makeup i po čtyřicítce.

Čeká vás společenská událost, na které vám záleží, a vy chcete vypadat neodolatelně. Pak rozhodně volte výraznější makeup, který je ale vkusný. Jděte na jistotu a budete hvězdou večera.

Denní líčení je poměrně jednoduchou záležitostí, kterou dnes zvládne každá žena. Když je ale důležité vypadat skvěle, může to být oříškem. Chcete vypadat výrazněji, ale bojíte se lesku a barev, abyste nevypadala starší, než jste?

Hydratace

Pitný režim je základem zdravého životního stylu a odráží se také na naší pleti. Také hydratační krém vám pomůže při večerním líčení a dodá vaší pleti dostatečnou pružnost. Především ženy po čtyřicítce by měly hydratační krém používat také na běžné denní líčení. Pokožka je pak intenzivně hydratována a vyživena.

Podkladová báze

Na hydratační krém naneste vrstvu podkladové báze, ta vaši pleť zmatní a zjemní mimické vrásky. Použitím podkladové báze podpoříte také trvanlivost vašeho make-upu. Speciální podkladovou bázi použijte také na oční víčka, díky tomu zůstane líčení očí celý večer tam, kde má být a neslije se v jednu šmouhu.

Make-up

Na večerní líčení zvolte spíše hydratační makeup nebo makeup vhodný pro zralou pleť. Nepoužívejte příliš mastné makeupy, abyste se zbytečně neleskla. Makeup naneste pomocí štětce na makeup nebo speciální houbičkou. Nenanášejte silné vrstvy makeupu, zbytečně zvýrazníte své vrásky.

Tvářenka a fixace makeupu

Určitě nezapomeňte ani na tvářenku, kterou zvýrazníte lícní kosti. Nemusíte se obávat tvářenky s jemným leskem.

Finální fixaci provedete nanesením transparentního pudru, který pomocí štětce „vťukejte“ do makeupu. Celkově zafixujete makeup i tvářenku.

Kouřové líčení očí

Nejprve na celé víčko naneste světlý stín. K tomu použijte opět kvalitní plochý štětec. „Oční linky“ vytvoříte středně tmavým stínem, který jemně rozetřete. Nejtmavší stín naneste těsně nad vytvořenou linku a do vnějšího koutku víčka. Jemně rozetřete tak, aby nebyl znatelný přechod mezi jednotlivými barvami. Těsně pod obočí naneste opět nejsvětlejší stín.

Líčení rtů

K večernímu líčení rozhodně můžete použít výraznou rtěnku. Letošním hitem jsou opět rtěnky matné i lesklé. Záleží na vás, v jaké se cítíte dobře.

Kvalitní dekorativní kosmetika

Nejen po čtyřicítce budete potřebovat dekorativní kosmetiku, která vás nalíčí, ale také takovou, která vaší pleti dodá dostatek vitamínů. Toto vše vám dodá italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA, kterou si můžete pořídit v našem internetovém obchodě Tendenceesence.cz.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat