Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Zapomeňte na černé linky, letos frčí barevné!

Máte své oční linky namakané tak, že si je můžete namalovat i po slepu? Pak stačí jen vyměnit vaši černou linku za barevnou. Barvy letos na jaře a v létě budou šik. Fialková, žlutá, mořská zelená nebo růžová.

Barevné linky dodají vašemu makeupu zvláštní nádech. Na jarních módních přehlídkách jsme mohli vidět celou paletu barevných odstínů od sytých až po jemné pastelové. Stačí si vybrat svou oblíbenou barvu a aplikovat ji na vaše oční víčka. Nebojte se experimentovat!

Dopřejte očním linkám pozornost

Rozhodla jste se vyzkoušet tento oblíbený trend? Věřte, že i zde platí heslo: „Méně znamená více.“ Tohoto hesla se také drželi make-up stylisti na módních přehlídkách. Takové líčení je svěží a moderní. Nechceme vypadat jako v osmdesátých letech.

Barevné oční linky dokonale ladí s nahým líčením, kterým vévodí tělové barvy. Tvářenku používejte velmi jemně.

Barvy, barvy a zase barvy

Pokud se rozhodnete experimentovat se žlutou, pak potřebujete pevnou ruku. Každá chybička bude vidět. Pakliže se necítíte na ostré barvy, pak doporučujeme začít s jemnou pastelovou žlutou a postupně se propracovat k ostřejším odstínům.

V minulosti byla velmi oblíbenou barvou modrá. I ta se vrací zpět na výsluní, jen místo perleťového stínu ji dnes můžete potkat v podobě ostré linky.

Velmi oblíbenou je také sytá růžová, která dokonale projasní váš jarní či letní outfit. Společnost, do které se chystáte, na vás rozhodně nezapomene.

Tvar linky

Vytvarujte si dokonalé oční linky. Díky protažení z vás může být dokonalá kočičí lady. Nacvičit si kočičí líčení očních linek však zabere trochu času a cviku. Barevnou oční linku můžete také nanést jednoduše po okraji horního nebo dolního víčka. Záleží, jak se ráda líčíte.

Místo barevné oční linky použijte stíny

Jestliže chcete vyzkoušet tento experiment s líčením, ale nechcete hned běžet pro nové oční linky, pak můžete vyzkoušet barevné oční stíny. Díky nim můžete získat barevné oční linky ve vaší oblíbené barvě. Stačí šikovný štěteček a kvalitní oční stíny. Zkosený štěteček navlhčete a naneste barvu na víčko. Skvělým pomocníkem je také báze pod oční stíny, ta prodlouží trvanlivost vašeho líčení.

Kvalitní přírodní líčení

Pokud chcete dopřát vašemu obličeji kvalitní přírodní kosmetiku, pak rozhodně sáhněte po kosmetických přípravcích značky LIQUIDFLORA. Vybírat si můžete z široké škály kompletní dekorativní kosmetiky, vhodné na denní i večerní líčení.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat