Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Znáte čtyři nejčastější chyby při líčení a jak se jim vyhnout?

Chcete dosáhnout jednoduchého denního líčení, ale stále se vám nedaří vytvořit perfektní makeup? Mnoho žen se domnívá, že na takovém líčení není mnoho co zkazit, ale opak je pravdou. Představíme vám 4 nejčastější chyby, které mohou způsobit nehezké líčení.

Vhodně zvolený odstín makeupu

Věřte nebo nevěřte, správný odstín makeupu udělá zázraky. V případě, že si zvolíte tmavší nebo světlejší odstín, než je vaše pleť, nikdy nedosáhnete perfektního výsledku. Skvělou zpětnou vazbou jsou pak pro vás například fotografie na různých sociálních sítích.

Abyste zvolila správný odstín, je třeba znát váš tón pleti. V případě, že máte světlou pleť, rozhodně nesahejte po tmavém makeupu a naopak. Není nic horšího než žena se světlým krkem a oranžovým obličejem. Ideální při výběru makeupu je použít vzorky, které nanesete na hřbet vaší ruky, nebo na vnitřní stranu, která se tolik neopaluje. Zde si vytvořte paletu a zvolte odstín nejbližší vaší pleti. Skvělým pomocníkem je i váš krk, který se také tolik neopálí a nejvíce odpovídá vaší pleti.

Makeup nepoužívejte na zakrytí nedokonalostí vaší pleti. K tomu vám pomůže trocha korektoru.

Příliš mnoho pudru

Spousta žen se domnívá, že čím více pudru nanese, tím méně se budou potit. Opak je ale pravdou a příliš velká vrstva pudru vypadá nejen nevzhledně, ale také vytváří při opocení obličeje roztékající se hrudkovité mapy.

Makeup zafixujte jemnou vrstvou pudru stejného odstínu. Pozornost pak věnujte především T zóně. Pudr nanášejte takzvaným tupováním, tedy neroztírejte je, ale vklepávejte jej do makeupu. Zajistíte si tak dlouhodobější líčení po celý den, které stačí odpoledne jemně přepudrovat a je jako nové.

Místo zdravíček dálnice

Další chybou je příliš výrazné líčení vašich lícních kostí. Jestliže nanášíte tvářenku příliš hrubě, tak že vám vznikne silná čára na lícních kostech, vytváříte si vlastně dálniční předěl mezi horní a dolní částí obličeje.

Chcete-li dosáhnout přirozeně zdravých tváří, pak svou tvářenku dokonale rozestínujte do ztracena v oblasti lícních kostí.

Obočí ala „brežněv“

Poslední dobou je velmi trendy výrazné obočí. Žádná z nás, ale nechce slyšet, že má obočí jako „brežněv“. Příliš tmavé a ostře ohraničené obočí rozhodně nebude působit přirozeně.

Držte se přirozeného tvaru vašeho obočí, které jen jemně dolaďte. Opět rozestínujte, aby nevznikly ostré přechody ve tvaru obočí.

Kvalitní dekorativní kosmetika je základ

K dokonalému líčení vám pomohou nejen vaše zkušenosti, ale také kvalitní a přírodní dekorativní kosmetika. S takovou kosmetikou máte jistotu, že do svého těla nepouštíte žádné zbytečné chemikálie. Skvělou kosmetikou je dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA, díky které bude denní i večerní líčení hračkou.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat